TheWorld Browser

TheWorld Browser 2.4.0.9

Przeglądarka internetowa uciszająca reklamy

Zalety

  • Stabilna
  • Przycisk do wyciszania stron internetowych
  • Obsługa wtyczek i skórek

Wady

  • Silnik IE/Trident nie jest najszybszy
  • Brak pomocy online

Bardzo dobry
8

TheWorld Browser to darmowa przeglądarka internetowa. Oparty na Internet Explorer program nie jest rewolucyjny, ale ma swoje zalety.

Przeglądarka TheWorld Browser to jedna z pierwszych przeglądarek wykorzystujących technologię wielu procesów (multi-thread). Zapewnia to większą stabilność programu. Jeśli jakaś strona internetowa powoduje błąd, zawiesza się tylko jedna karta. Podobną funkcję mają też IE od wersji 7.0 oraz Google Chrome.

TheWorld Browser ma wbudowany filtr reklam i skryptów, oraz przycisk który natychmiast wyłącza wszystkie dźwięki generowane przez daną stronę internetową. To nowatorskie rozwiązanie docenią wszyscy internauci atakowani przez hałasujące reklamy na stronach polskich portali.

Program ma wbudowany mechanizm pobierania plików z możliwością wznawiania pobierania. Jest tu też dostępnych wiele dodatkowych narzędzi dla bardziej zaawansowanych użytkowników: możliwość szybkiego zmieniania serwerów proxy, gesty myszą, własne skróty klawiszowe.

Choć żadne rozwiązanie TheWorld Browser nie jest szczególnym odkryciem, całość robi niezłe wrażenie. Interfejs programu jest przejrzysty, szybkość nie odstaje od liderów rynku. Dodatkową zaleta jest obsługa wtyczek i skórek, własnych oraz tych stworzonych dla programu Internet Explorer.

TheWorld Browser to jedna z wielu alternatyw dla przeglądarki Internet Explorer. Jeśli nie chcesz Firefoxa, wypróbuj ten program.

TheWorld Browser

Download

TheWorld Browser 2.4.0.9

Opinie użytkowników o TheWorld Browser

  • według Anonymous

    Very fast and lightweight web browser!.
    TheWorld Browser is the most lightweight web browser for Windows so far....   Więcej

Sponsorowany×