SeaMonkey

SeaMonkey 2.29.1

Zestaw internetowych narzędzi nie tylko dla akwarystów

Zalety

  • Uniwersalność
  • Stabilne działanie
  • Bezpieczeństwo

Wady

  • Niezbyt ładny wygląd interfejsu

Bardzo dobry
8

SeaMonkey to darmowy zestaw aplikacji do korzystania z Internetu. Zawiera przeglądarkę internetową, klienta poczty e-mail, oraz program do obsługi czata IRC i edytor kodu HTML.

SeaMonkey to z założenia pakiet aplikacji potrzebnych do korzystania z Internetu. Swą ideę sięga jeszcze legendarnego Netscape Navigator który dostarczał wszelkich narzędzi potrzebnych do rozpoczęcia internetowej przygody. Projekt fundacji Mozilla ewoluował przez lata do formy jaką przybiera dzisiaj. Zmieniało się również jego imię, od Mozilla, poprzez Mozilla Suite, by dziś nosić dumnie nazwę słonowodnego mięczaka stanowiącego doskonały pokarm dla rybek.

W skład SeaMonkey wchodzi przede wszystkim bardzo dobra przeglądarka internetowa z wieloma dodatkowymi funkcjami. Charakteryzuje się ona wysokim poziomem bezpieczeństwa. Otrzymujemy również klienta poczty e-mail i list dyskusyjnych. Obsługuje on zarówno konta IMAP jak i POP. Dodatkowo w skład pakietu wchodzą edytor kodu HTML, niezbędny przy tworzeniu stron internetowych oraz program do czatowania za pomocą protokołu IRC. W SeaMonkey trudno szukać wizualnych fajerwerków, cały pakiet nastawiony jest na funkcjonalną i bezawaryjną pracę.

SeaMonkey to niezbędnik potrzebny do korzystania z dobrodziejstwa Internetu, szczególnie przydatny programistom i twórcom stron internetowych. Jeśli lubisz rozwiązania w starym dobrym stylu lub nie chcesz instalować kilku osobnych aplikacji, to rozwiązanie dla Ciebie.

SeaMonkey

Download

SeaMonkey 2.29.1

Opinie użytkowników o SeaMonkey

Sponsorowany×