Epic

Epic 1.0.0

Epicka gra fantasy na podstawie animowanego filmu

Epic to darmowa gra na Android wydana specjalnie na potrzeby animowanego filmu o tej samej nazwie. Gra ta opiera się na sprawdzonym i popularnym schemacie, w którym należy zbudować i rozwijać miasto, dbać o nie oraz chronić je przez wrogami.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Zróżnicowana rozgrywka
  • Tryb walki multiplayer
  • Wiele obiektów to zbudowania

Wady

  • Wymaga dużo czasu na rozwój
  • Grafika w przybliżeniu nie prezentuje się najlepiej

Dobry
7

Epic to darmowa gra na Android wydana specjalnie na potrzeby animowanego filmu o tej samej nazwie. Gra ta opiera się na sprawdzonym i popularnym schemacie, w którym należy zbudować i rozwijać miasto, dbać o nie oraz chronić je przez wrogami.

Stwórz leśne królestwo

Twoim zadaniem w Epic jest zbudowanie od podstaw leśnego królestwa. Sadzisz drzew, stawiasz budynki, tworzysz szkoły i akademie dla Twoich leśnych mieszkańców. Mechanizm kryjący się za Epic polega na sadzeniu kwiatów produkujących nasiona, a następnie przekształcanie nasion w nektar. Nasiona i nektar mogę być wykorzystywane jako waluta do zakupu innych obiektów.

Wszystko, co się sadzi lub buduje w Epic potrzebuje czasu na ukończenie. Można ten proces przyśpieszyć przez płacenie za pośrednictwem Aurów, które możemy kupić za prawdziwe pieniądze. Jednak bez obawy, można spokojnie zbudować wioskę bez potrzeby wydawania złotówek. Zajmie to po prostu dużo więcej czasu.

W Epic nie zabrakło również elementów militarnej rozgrywki, która nieco ożywia i dynamizuje grę. Możesz produkować i trenować żołnierzy, wyposażać ich w broń i zaklęcia oraz toczyć nimi walki z wrogami Matki Natury. Epic posiada również tryb walki wieloosobowej, a więc można zmierzyć się z innymi graczami.

Czy Epic to łatwa gra?

Rozgrywka w Epic może być nieco nieczytelna, jeżeli nie grało się wcześniej w gry tego typu. Szczęśliwie, twórcy przewidzieli samouczek oraz dali wiele wskazówek podczas gry. Mimo to, w Epic dzieje się wiele rzeczy na raz, co czasami dość trudno ogarnąć.

A co z grafiką?

Twórcom Epic udało się przenieść postacie z filmu animowanego prosto do gry. Sama grafika prezentuje się naprawdę świetnie, wręcz bajecznie. Jeżeli chodzi o płynność gry, to nie ma tutaj większych zastrzeżeń, poza zdarzającymi się przypadkami zwolnienia animacji przy powiększaniu i pomniejszaniu widoku.

Werdykt

Epic na Android to wciągająca gra „budowlana” z trybem bitwy na dokładkę. Jeżeli lubisz tego typu strategie i nie przeszkadza Ci długie oczekiwanie na kolejne poziomy rozwoju, to zapewne Epic Ci się spodoba.

Opinie użytkowników o Epic

Sponsorowany×