CometBird

CometBird 3.6.16

Lekka przeglądarka internetowa z dodatkowymi narzędziami

Zalety

  • Światło na zasoby
  • Usługa zakładki online
  • Umożliwia pobieranie osadzonych filmów i plików Flash

Wady

  • Importuje tylko dane z Internet Explorera
  • Narzędzie tłumaczenia nie działa

Niezły
6

Każdego dnia jest coraz więcej przeglądarek internetowych do wyboru: nie tylko nowe wersje główne od najpopularniejszych, ale także mniej znane opcje, takie jak CometBird.

Ta przeglądarka oparta jest na silniku Gecko (tym samym, którego używa Firefox) i oferuje nowy interfejs do przeglądania stron internetowych. Rzeczywisty wygląd CometBird nie różni się tak bardzo od innych przeglądarek internetowych - zwłaszcza Firefoksa - ale zawiera pewne wyjątkowe funkcje.

Jedną z nich jest możliwość synchronizowania zakładek z usługą synchronizacji zakładki online dostarczaną przez programistów CometBird, znany jako CometMarks. Kolejną możliwością jest pobieranie plików multimedialnych (plików Flash, wideo i audio) bezpośrednio z przeglądarki, bez korzystania z zewnętrznych menedżerów pobierania. Szkoda, że ​​nie działa również ze zdjęciami.

CometBird działał dobrze podczas naszych testów i był bardzo lekki, co zawsze jest dobre. Miałem jednak wrażenie, że nie różniło się tak bardzo od innych przeglądarek internetowych. Poza tym narzędzie do tłumaczenia nie działa i jeśli chodzi o importowanie danych z innych przeglądarek (zakładek, historii, haseł i podobnych), działa tylko z Internet Explorerem.

CometBird to dość standardowa przeglądarka internetowa, która dołącza do listy dostępnych opcji, ale nie wyróżnia się żadnymi specjalnymi funkcjami.

CometBird

Download

CometBird 3.6.16

Opinie użytkowników o CometBird

Sponsorowany×